visegrad_fund_logo_blue_800px-1

Chystáme sa vycestovať do Poľska v rámci projektu

Naša škola sa čoskoro zúčastní medzinárodného projektu „How to maintain physical and mental well-being?“ s partnerskou školou Zespół Szkół im. por. Józefa Sarny v poľskom meste Gorzyce.

Projekt je financovaný organizáciou Visegrad Fund, ktorá podporuje krátkodobú mobilitu pre študentov krajín Vyšehradskej skupiny. Prvá mobilita prebehne v dňoch 18. septembra – 22. septembra 2023, keď dvanásť študentov a traja učitelia z našej školy vycestujú do Poľska.

Druhá mobilita, počas ktorej dvanásť študentov a traja učitelia z partnerskej školy vycestujú za nami na Slovensko, prebehne 16. októbra  – 20. októbra 2023.

Cieľom tohto projektu je naučiť sa v medzinárodnom prostredí starať o fyzické a duševné zdravie, rozvíjať komunikačné a prezentačné schopnosti v cudzom jazyku a podporiť takzvané „soft skills“, ktorými sú leadership a team spirit. Počas času stráveného so študentmi z partnerskej školy sa budeme môcť zúčastniť rôznych aktivít zameraných na zdravý životný štýl.

Tešíme sa na nové zážitky i priateľstvá.

Michaela Filipeková, septima

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company