Regionálne finále vo florbale

florbal - RF

 

Dňa 5.decembra 2017 sa v michalovskej mestskej športovej hale uskutočnilo regionálne finále vo florbale žiakov stredných škôl. Iba 4 najlepšie tímy z okresov Trebišov, Michalovce a Sobrance mali právo štartovať na tomto záverečnom turnaji a naša škola tu ani tentokrát nechýbala. Po minulotýždňovom postupe zo semifinále nás dnes čakala SOŠ obchodu a služieb Michalovce, Gymnázium Pavla Horova Michalovce a Obchodná akadémia Trebišov.

Turnaj sa pre nás začal súbojom s minuloročným víťazom, Gymnáziom Pavla Horova. S favoritom súťaže sme uhrali cennú remízu 2:2. Nasledoval trebišovský súboj proti Obchodnej akadémii, kde sme si rýchlo vypracovali vedenie 2:0, no súperovi sa podarilo vyrovnať a až v závere zápasu sme rozhodli o víťazstve v pomere 3:2. V poslednom meraní síl sme si skrížili hokejky s michalovskou hotelovkou, ktorej sme pred týždňom podľahli 1:3 a tentoraz sme remizovali 1:1. Týmto zápasom sme uzavreli našu tohtoročnú florbalovú púť s bilanciou 5 výhier, 3 remízy a 1 prehra s celkovým skóre 21:13.

Tím v zložení Murad Alduwaikat, Ivan Bandoľa, Pavol Belej, Róbert Bereš, Martin Bogdányi, Samuel Borčík, Dominik Čižmár, Samuel Ferko, Eduard Károlyi, Samuel Ostrožovič, Jakub Polák, Viktor Staš, Dávid Ujhelyi a Nikolas Vernus na čele s vedúcim mužstva p.prof. Bérešom tak po roku opäť vybojoval pre našu školu skvelé 2.miesto.

Jakub Polák, IV.A

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company