Medzinárodný deň školských knižníc

20171023_103439 20171023_082230 20171017_144430

Deň Milana Rastislava Štefánika“

Dňa 23. októbra 2017 sa na našej škole uskutočnila krásna akcia pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc. Hlavnú tému „Deň Milana Rastislava Štefánika“ dobre zvládli žiaci kvarty a prímy na hodinách slovenského jazyka a literatúry pod vedením Mgr. Evy Balovej a Mgr. Lenky Janokovej. Ako aj po iné roky bola súčasťou akcie i výstava kníh, ktorú si prezreli študenti a zamestnanci našej školy. Počas výstavy prebiehala súťaž do ktorej sa zapojili žiaci i profesori našej školy.

Súťaž:

  • o najmenšiu knihu – PhDr. Oslovičová

  • o najstaršiu knihu – RNDr. J. Treľo, PhDr. J. Nováková

  • o najväčšiu knihu – Samuel Ostrožovič (septima) a RNDr. J. Treľo

  • o najmladšiu knihu – RNDr. M. Telepovský

  • o najkrajší obal knihy – Filip Bui Van (príma)

Víťazom srdečne blahoželáme.

Henrieta Perháčová, školská knihovníčka

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company