Plávanie nás bavilo

plavecky1 plavecky2

V dňoch od 17. do 20. októbra 2017 sa naša trieda – sekunda zúčastnila plaveckého výcviku na plavárni v maďarskom mestečku Sátoraljaújhely. Ako pedagogický dozor s nami boli pán profesor M. Begala, pán profesor M. Bereš a naša triedna pani profesorka M. Lešová, vďaka ktorej máme veľa vtipných a krásnych fotografií a momentiek.

Okrem toho, že sme sa naučili správne dýchať do vody, zdokonalili sme sa v správnom plávaní plaveckých spôsobov kraul a prsia, užili sme si aj veľa zábavy vo voľných chvíľach. Naši úžasní profesori nám na záver pripravili rôzne súťaže v plávaní, kde mal každý možnosť ukázať svoje schopnosti.

Učarovalo nám vodné pólo, ktoré sme skúšali hrať. Tiež sme skákali do vody – štartovný skok, ale aj rôzne zaujímavé skoky, kde naši inštruktori naozaj popustili uzdu svojej fantázii.

Celé štyri dni sme si naozaj veľmi užili a sme opäť bohatší o ďalšie zážitky spájajúce sa s GYMTV.

  Laura Goblová, sekunda

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company