Juniorská štafeta

IMG_20180506_130128_1 DSC01903 DSC01869

V dňoch 5.- 6. Mája 2018 sa žiaci našej školy – Ondrej Gondek (2.A), Peter André (SEXTA) a Dominik Vitko (4.D),  zúčastnili 24.ročníka Volkswagen maratónu v Prahe spolu s ďalšími 10 600 bežcami.  Naši chlapci bežali v kategórii Juniorská štafeta stredných škôl, ktorej sa zúčastnilo 30 tímov.  Výber reprezentantov za Východné Slovensko obsadil úctyhodné 24.miesto, keďže konkurencia v podobe českých stredoškolákov bola obrovská. Okrem vynikajúco podaných výkonov chlapci mali dosť času aj na kultúrne vyžitie sa a pozreli si typické pražské pamiatky. V tom istom čase sa ďalší žiak našej školy, Vladimír Čerep (2.A) zúčastnil krajského kola v disciplíne beh na 3000m, v ktorom obsadil prvé miesto a svoj výkon predvedie na celoslovenskej prehliadke v Nových Zámkoch.

Týmto ďakujeme Ondrejovi, Peťovi, Dominikovi a ďalším 7 bežcom za vzornú reprezentáciu Slovenska a školy v Prahe a Vladkovi za reprezentáciu školy na stredoškolskej atletickej súťaži. Prajeme im, a hlavne Vladkovi, na celoslovenskom kole v atletike ešte veľa úspešne odbehnutých kilometrov.

Anna Popaďáková, 2.A

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company