Okresné kolo v basketbale

basketbal

Dňa 29.3.2017 sa uskutočnilo okresné kolo krátkodobej športovej súťaže v basketbale chlapcov stredných škôl. Usporiadateľom bola Obchodná akadémia v Trebišove.

3. Obchodná akadémia Trebišov

Víťaz okresného kola postupuje na krajské kolo, ktoré sa uskutoční už v najbližších dňoch pravdepodobne v Spišskej Novej Vsi. Nášmu gymnáziu sa to podarilo po 7 rokoch!

Aj v dlhodobej športovej súťaži v basketbale zaznamenávame skvelé výsledky. Družstvo dievčat sa zúčastnilo regionálneho finále, kde obsadilo pekné 3.miesto. Chlapci si víťazstvom v základnom kole vybojovali účasť v regionálnom finále, ktoré sa uskutoční už budúci týždeň v Michalovciach. Držte nám palce!

Jakub Polák

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company