ÚSPEŠNÝ NULTÝ ROČNÍK – TOUR DE TOKAJ

vitazi

S pribúdajúcimi jarnými lúčmi nás to ťahá viac a viac vonku, do prírody.  Minulý víkend, v sobotu 16.apríla, sa v našom regióne konal nultý ročník  zaujímavej akcie TOUR DE TOKAJ.

Svoje sily si mohli nadšenci behu a cyklistiky preveriť vo viacerých disciplínach v prebúdzajúcej sa prírode na vytýčených trasách cez vinohrady území obce Malá Tŕňa po novú Vyhliadkovú vežu Tokaj.

Aj z radov gymnazistov, či už absolventov alebo súčasných študentov, učiteľov a ich rodinných príslušníkov sme tam mali úspešné zastúpenie.

Za zmienku stojí  3. miesto v behu na 1 km – možno budúceho prímana, Mateja Janoka (syna p. p. Janokovej) a  2. miesto v behu na 5 km už skoro absolventa, žiaka 4. ročníka, Jakuba Hrubovského. Neodmysliteľnou súčasťou asi akýchkoľvek bežeckých pretekov je aj náš kolega p. p. Telepovský, ktorý v behu na 10 km obsadil krásne 11. miesto  a k tomu získal aj cenu v tombole – kolobežku.

Ďakujeme usporiadateľom podujatia Združeniu Tokajská Vínna cesta v spolupráci s agentúrou Eventeam, s.r.o. za pekne strávený a pripravený deň a tešíme sa na ďalšie zaujímavé akcie a podujatia v našom regióne.

                                                                                                                             Mgr. Alica Ostrožovičová

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company