Týždeň Humanity – 6. 11. 2015 – 20. 11. 2015

20151118_084111

            Deti sú bezbranné a nevinné stvorenia, ktoré potrebujú veľa lásky a nehy. Každodenne dokážu človeka potešiť a prekvapiť. No žiaľ, mnohé existujú v podmienkach ľahostajnosti, nezáujmu, domáceho násilia, psychického a fyzického týrania a zneužívania. Pred týmto by deti mali byť chránené, no často to tak nie je.

            Preto každoročne 19. novembra pri príležitosti Svetového dňa prevencie týrania detí na našej škole  prebieha tzv, „týždeň humanity“, počas ktorého sa organizuje pod vedením pani profesorky Krivej zbierka šatstva, kníh a hračiek. Súčasťou tohto týždňa ja aj dobrovoľné darovanie krvi pod záštitou Červeného kríža ako Študentská kvapka krvi.

            Akých akcií sme sa zúčastnili tento školský rok si môžete prezrieť vo fotogalérií. V neposlednom rade, ďakujeme všetkým, ktorí sa do tejto peknej akcie na našej škole zapojili. ĎAKUJEME !!!

 Miroslav Pokrivňák, II.A

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company